CENA ZA EKRONĘ WYNOSI 0.2€. CENA MA WZROSNĄĆ O 50% W CIĄGU

Oficjalna kryptowaluta eKrona

Zainwestuj w eKronę już dziś i zostań wczesnym zwolennikiem cyfrowej kryptowaluty UE!

Za każde 1 €, które zainwestujesz w spodziewaj się potencjalnych zysków w wysokości € w ciągu kilku miesięcy!

image
Moneta ludnościowa

eKrona to przyszłość kryptowalut

Z dumą ogłaszamy, że po latach projektowania i wdrażania, możesz teraz kupować, sprzedawać i wymieniać oficjalną walutę cyfrową - eKronę.

Waluta ta jest dostępna do kupna i sprzedaży w ramach naszej w pełni regulowanej giełdy kryptowalutowej, a także do zakupów w sklepach na całym świecie. Planuje się, że zostanie ona przyjęta przez Unię Europejską przed trzecim kwartałem roku..

NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE EKRONA.COM JEST JEDYNYM ZATWIERDZONYM I LEGALNYM DYSTRYBUTOREM EKRONY.

Dlaczego inwestowanie w eKronę
jest zalecane rezydentom UE

image
Pierwsza kryptowaluta zatwierdzona przez rząd

Do tej pory żaden kraj nie stworzył w pełni regulowanej kryptowaluty. Bitcoin jest bardzo zmienny i nie jest akceptowany w większości krajów rozwiniętych.

image
Kryptowaluty to przyszłość pieniądza

Kryptowaluty mają odegrać ważną rolę w przyszłości naszego świata finansów. W ciągu roku zamierzamy przenieść 65% transakcji na eKronę

image
Cena eKrony wciąż bardzo niska

Kryptowaluta szybko zyskuje na popularności, przebijając sukces Bitcoina. Na razie cena jest przystępna dla każdej osoby

image
Ludzie mają
pozytywny sentyment

Europejczycy od dawna czekali na regulowaną krajową kryptowalutę, w którą mogliby bezpiecznie zainwestować i zyskać 10 lub 20-krotność swoich pieniędzy w ciągu kilku miesięcy. eKrona ma na celu osiągnięcie takich wyników

EKRONA MOŻE BYĆ ZAKUPIONA TYLKO POPRZEZ NASZĄ ZAUFANĄ GIEŁDĘ

Wypełnij formularz i dołącz do globalnej rewolucji cyfrowej waluty

10
MILION
Ludność
$530.9
MILIARD
Wielkość Obrotów
5.6
MILIARD
Transakcje płatnicze
1
OFICJALNIE
Cyfrowa kryptowaluta
LICZBY W  R.
O nas

EKRONA.COM jest jedynym regulowanym i zatwierdzonym emitentem kryptowaluty eKrona

Celem EKRONA.COM jest służyć osobom na całym świecie z w pełni bezpieczną i regulowaną metodą zakupu i sprzedaży waluty cyfrowej eKrona. Nasza firma posiada niezbędne licencje i regulacje oraz jest akceptowana przez większość banków i wydawców kart płatniczych na całym świecie.

Tylko monety zakupione za pośrednictwem EKRONA.COM są ważne w handlu, jak również przy zakupie artykułów w sklepie. Wypełniając formularz na naszej bezpiecznej stronie internetowej, zostaniesz przekierowany do jednego z partnerskich brokerów, którzy są licencjonowani w Twoim kraju, aby wydać Ci monety. Po dokonaniu minimalnego depozytu, będziesz mógł handlować i pobierać zyski na swoje konto bankowe, jeśli chcesz to zrobić. Sugerujemy, abyś trzymał w pobliżu swój telefon komórkowy, aby dokonać automatycznej weryfikacji telefonicznej.

Cele dla eKrony

like
65%
Wszystkich transakcji dokonywanych za pośrednictwem eKrony
bag
200
Milionów Inwestorów na całym świecie
coins
$5,000
Cena za eKronę

EKRONA.COM OFICJALNY DYSTRYBUTOR EKRONA

image

W pełni regulowany Jesteśmy w pełni regulowani i posiadamy oficjalną licencję na kryptowaluty, gwarantując użytkownikom najlepsze ceny i bezpieczne metody przetwarzania płatności. Każdy broker, z którym możesz się połączyć za pośrednictwem naszej strony internetowej, jest poddawany audytowi i sprawdzany pod kątem posiadania ważnej licencji, co pozwala mu na dystrybucję eKrony.

0.00% Opłaty Nasza firma nie pobiera żadnych opłat od działalności handlowej. Naszym głównym celem jest szerokie przyjęcie eKrony.

Najnowocześniejsze oprogramowanie – Po otwarciu konta handlowego, zostaniesz powitany najnowocześniejszymi narzędziami handlowymi i doradcami inwestycyjnymi, gwarantującymi Ci przejrzystość i maksymalizację potencjału zysku.

Zatwierdzenia bankowe - Współpracujemy ze wszystkimi głównymi instytucjami finansowymi, idealne rozwiązanie dla naszych użytkowników, którzy chcą szybko i łatwo otrzymać swoje fundusze przelane bezpośrednio na konto bankowe.

Opinie prawne

Opinie Mediów

poster
poster
poster
poster

EKRONA MOŻE BYĆ ZAKUPIONA TYLKO POPRZEZ NASZĄ ZAUFANĄ GIEŁDĘ

Wypełnij formularz i dołącz do globalnej rewolucji cyfrowej waluty