Cena za eKronu 0.2€. Očekávaný růst o 50% za

Oficiální kryptoměna eKrona

Investuj do eKrony ještě dnes a staň se jedním z prvních vlastníků digitální kryptoměny EU!

Za každé 1€ které v i investuješ, můžeš v následujících měsících očekávat potencionální zisk 5075 €!

image
Koruna lidu

eKrona je budoucnost kryptoměn.

Jsme hrdí, že vám po letech příprav a návrhů můžeme představit eKronu, díky které můžete nyní nakupovat, prodávat a vyměňovat oficiální digitální kryptoměnu.

Měna je dostupná pro nákup a prodej v rámci naší plně regulované kryptoměnové burzy. Lze ji také využít k nákupům po celém světě. Evropská unie ji plánuje přijmout do třetího čtvrtletí roku .

MĚJTE NA PAMĚTI, ŽE EKRONA.COM JE JEDINÝM SCHVÁLENÝM A LEGÁLNÍM DISTRIBUTOREM EKRONY.

Proč se doporučuje obyvatelům EU investovat do eKrony?

image
První vládou schválená kryptoměna.

Žádná země doposud nevytvořila plně regulovanou kryptoměnu. Bitcoin má vysokou volatilitu a ve většině vyspělých zemí není akceptován.

image
Kryptoměna je budoucnost peněz.

Kryptoměny budou v budoucnu ve finančním světě hrát hlavní roli. Naším cílem je během jednoho roku přesunout 65% na eKronu.

image
Cena eKrony je stále velmi nízká

Kryptoměna získává rychlý nárůst, který jednou předčí i úspěch Bitcoinu. Prozatím je cena dostupná pro každého jednotlivce.

image
Lidé ji vnímají pozitivně

Evropané čekají již dlouhou dobu na nějakou regulovanou národní kryptoměnu do které mohou bezpečně investovat a získat tak deseti nebo dvaceti násobek jejich peněz během několika měsíců. Cílem eKrony je těchto výsledků dosáhnout.

EKRONA MŮŽE BÝT ZAKOUPENA POUZE PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ DŮVĚRNÉ SMĚNÁRNY

Vyplňte formulář a připojte se ke globální digitální kryptoměnové revoluci.

10
MILIONŮ
POPULACE
$530.9
MILIARDY
OBJEM OBCHODOVÁNÍ
5.6
MILIARDY
Platební transakce
1
OFICIÁLNÍ
Digitální kryptoměna
ČÍSLA V ROCE
O nás

EKRONA.COM je jediným regulátorem a schvalovatelem kryptoměny eKrona

Cílem EKRONA.COM je zajistit globální, plně zabezpečenou a regulovanou digitální kryptoměnu k nákupům a prodeji. Naše společnost splňuje veškeré potřebné licence a předpisy a je přijímána od většiny bankovních a karetních společností po celém světě.

Pouze mince zakoupené prostřednictvím EKRONA.COM jsou platné pro obchodování, stejně tak pro nákupy v obchodech. Vyplněním formuláře na naší zabezpečené stránce budete přesměrování přímo na některého z našich partnerských makléřů, kteří mají licenci pro vydávání mincí ve vaší zemi. Po provedení minimálního vkladu budete moci obchodovat a případně vybírat zisky z vašeho bankovního účtu. Doporučujeme vám mít poblíž svůj mobilní telefon pro případné ověření.

Cíle eKrony pro rok

like
65%
Veškerých transakcí bude provedeno přes eKronu.
bag
200
Milionů investorů po celém světě.
coins
$5,000
Cena za eKronu

EKRONA.COM OFICIÁLNÍ DISTRIBUTOR EKRONY

image

Plně regulovaná. Jsme plně regulovaní a držíme oficiální licence pro kryptoměny, které uživatelům garantují nejlepší ceny a bezpečné způsoby pro zpracování plateb. Veškeří zprostředkovatelé se kterými se můžete po použití naší webové stránky spojit jsou auditování a kontrolováni ohledně platnosti licence, která jim umožňuje distribuovat eKronu.

0.00% Poplatky. Naše společnost neúčtuje žádné poplatky za obchodní aktivity. Naším primárním cílem je přijetí eKrony od široké veřejnosti.

Nejmodernější software – Jakmile jednou otevřete svůj obchodní účet, budete uvítáni nejmodernějšími obchodními nástroji a investičními poradci, kteří vám garantují maximalizaci vašeho zisku.

Bankovní schválení - Spolupracujeme se všemi hlavními finančními institucemi, což je ideální pro naše klienty, kteří chtějí své prostředky převést na svůj bankovní účet rychle a snadno.

Právní zpětná vazba

Zpětná vazba od médií

poster
poster
poster
poster

EKRONA MŮŽE BÝT ZAKOUPENA POUZE PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ DŮVĚRNÉ SMĚNÁRNY

Vyplňte formulář a připojte se ke globální digitální kryptoměnové revoluci.